FOTO + VIDEO Nick Kyrgios îl „înghesuie” din nou pe Rafael Nadal » L-a ironizat pe Twitter, apoi și-a șters postarea

Nick Kyrgios (24 de ani, 27 ATP) profită de fiecare ocazie pentru a-l taxa pe Rafael Nadal (33 de ani, 2 ATP), cel față de care manifestă o aprigă antipatie de mai mulți ani.
Sâmbătă, după ce contul de Twitter al ATP a distribuit un clip vechi cu o lovitură la limită reușită de chilianul Fernando Gonzalez, la finalul căreia acesta nu și-a cerut scuze, australianul a socotit de cuviință că trebuie să-l „înțepe” din nou pe Rafael Nadal.
Ouch pic.twitter. …

razvan

Next Post

DINAMO - FC BOTOȘANI 1-1 // NOTE GSP: arbitru repetent! Cât a luat George Rădulescu după ce 4 erori grave + un dinamovist, cel mai slab jucători

Dum sept. 15 , 2019
Dinamo și FC Botoșani au terminat la egalitate, 1-1, după un meci în care „câinii” au deschis scorul și au beneficiat de greșelile de arbitraj făcute de George Rădulescu. După o primă repriză echilibrată, Dinamo a deschis scorul în minutul 58, din Deian Sorescu, dar s-a văzut egalată în minutul […]