CFR CLUJ – VOLUNTARI 5-0 // Ce explicații a găsit Cristiano Bergodi după „măcelul” din „Gruia”: „N-aveam cum să obținem cine știe ce, iar asta ne-a «omorât»”

Cristiano Bergodi, 54 de ani, antrenorul celor de la FC Voluntari, a rămas și el fără cuvinte după înfrângerea drastică suferită de echipa sa pe terenul CFR-ului, 0-5.
„Meciul a început și, imediat, s-a și terminat pentru noi. Când iei gol în minutul 2 și apoi iei două cartonașe roșii, e greu! Trebuie să mergem înainte, dar acesta nu era un meci din care să obținem cine știe ce. …

razvan

Next Post

Mihaela Buzărnescu, eliminată în semifinale la Hiroshima! A pierdut după ce a câștigat primul set

sâm sept. 14 , 2019
Mihaela Buzărnescu, locul 125 WTA, a fost învinsă în semifinalele turneului de la Hiroshima, scor 6-4, 0-6, 3-6, de Nao Hibino, locul 146 WTA.  Seria bună a Mihaelei Buzărnescu, care a ajuns pentru prima dată în semifinale din august 2018, a fost învinsă de japoneza Hibino, după un meci de […]